İptal ve İade

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Firmamız, satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunlar,memnuniyetsizlik, üretim ya da servis kaynaklı her türlü husus, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesinde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN GEREKENLER

  1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
  2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
  • Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde ,eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

DİĞER KOŞULLAR VE İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla( Yurtiçi Kargo) gönderildiği takdirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer tüm iadelerde kargo alıcıya ait olup dilediğiniz kargo firması ile tarafımıza gönderim sağlayabilirsiniz.
Tarafımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette geldiği haliyle yani ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargomuz(Yurtiçi Kargo) ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

Ürün İade Adresi:
Yurtiçi KARGO incek şubesi
ANKARA

Sepette ürün yok.