Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş

Bu siteden alışveriş yapmak güvenli midir?

Kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmektedir ve tarafımızdan saklanmamaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Bütün kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express) ya da banka havalesi yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme işlemi yapılmamaktadır.

Siparişimin onaylandığını nasıl anlayabilirim?

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-postası gönderilir. Ayrıca, Online Shop’a üye girişi yaparak “Hesabım > Siparişlerim” bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz. Ödemesi onaylanan siparişler İşleniyor durumunda görünürler.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Sipariş içerisinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizin kargoya teslim edilmemesi halinde tamamen iptali sağlanabilir. Kargoya teslim edilen sipariş içerisindeki ürünleri tarafımıza iade edebilirsiniz.

Siparişim kaç gün içerisinde elime ulaşır?

Gönderilerimiz Yurtiçi Kargo firması aracılığı ile sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken seçeceğiniz gönderim şeklinde belirtildiği gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Ürünleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde sipariş durumunuz Kargoya Teslim Edildi olarak güncellenir. Kargo firması gönderiyi işleme aldığında, vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına SMS yolu ile bilgilendirme yapılır ve sipariş durumunuz Kargolandı olarak güncellenir. Ülke genelindeki kampanya vb. yoğunluk dönemlerinde kargo firmalarının uyguladığı kota sebebiyle siparişiniz kargoya teslim edilmesine rağmen kargo firması tarafından aynı gün işleme alınmayabilir. Siparişiniz kargo firması tarafından işleme alındıktan sonra genellikle 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Satın almış olduğum ürünün değişim ve iadesini nasıl yapabilirim?

İade etmek ya da değişimini yapmak istediğiniz ürünleri, kullanılmamış olması koşulu ile ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde bize geri gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra değişim yada iade yapmadan önce ürünlerin durumu kontrol edilecektir. İade işleminiz kabul edilir ise, firmamız tarafından işlemi yapmış olduğunuz kredi kartınıza 3-10 iş günü içerisinde çekilen tutar geri yatırılacaktır.

Siparişim eksik/yanlış/hasarlı gönderilirse ne yapmalıyım?

İletişim sayfamızdaki kanallardan birini kullanarak konuyla ilgili bizleri bilgilendirebilirsiniz.

ÜYELİK

Neden üye olmalıyım?

Sipariş verebilmek ve vermiş olduğunuz siparişlerin durumu sorunsuz bir şekilde takip edebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olurken verdiğiniz bilgiler reklam vb. amaçlarla asla kullanılmaz.

Nasıl üye olabilirim?

Sitemizin sağ üst kısmında yer alan “Menü” bölümünden, "Hesaba Giriş" sayfası üzerinden formu doldurarak ya da Facebook, Google gibi hesaplarınızı kullanarak hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.

Şifremi unuttum & değiştirmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Daha önce sitemize üye olmuş, ancak hatırlamıyorsanız; üye girişi sayfasında ilgili alana üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi yazdıktan sonra “Şifremi unuttum“ butonuna basarak yeni şifrenizi belirlemeniz için tarafınıza e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Kullanıcı adınız ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Buradan yapacağınız değişiklikler daha önceki siparişlerinizde kullandığınız adres vb. bilgileri değiştirmez.

kargo & teslimat

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Online Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler PTT Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir.

Kargo gönderim ücretleriniz nedir?

Kargo ücretimiz tüm Türkiye'ye aldığınız ürünlerden bağımsız olarak sabit fiyatla gönderilir ancak bu fiyatlar kampanyalara bağlı olarak değişebildiğinden güncel kargo fiyatları için sepetinize yansıyan gönderim ücretine bakabilirsiniz.

Gönderim alanlarınız nerelerdir?

Online mağaza siparişleriniz tüm Türkiye’ye hızlı ve eksiksiz bir şekilde gönderilmektedir. 

Yurtdışına sipariş alıyor musunuz?

Şuan için sadece yurtiçine hizmet vermekteyiz.

Siparişimin takibini nasıl yapabilirim?

Online mağazaya üye girişi yaparak ‘Hesabım/Siparişlerim’ bölümünden kargo durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Siparişim kargoya verildi mi?

Ürünleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde sipariş durumunuz Kargoya Teslim Edildi olarak güncellenir. Kargo firması gönderiyi işleme aldığında, vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına SMS yolu ile bilgilendirme yapılır ve sipariş durumunuz Kargolandı olarak güncellenir. Ülke genelindeki kampanya vb. yoğunluk dönemlerinde kargo firmalarının uyguladığı kota sebebiyle siparişiniz kargoya teslim edilmesine rağmen kargo firması tarafından aynı gün işleme alınmayabilir.

Sepette ürün yok.